Jak zaprojektować i zamówić samochód użytkowy IVECO?

Strona główna / Aktualności / Jak zaprojektować i zamówić samochód użytkowy IVECO?
Jak zaprojektować i zamówić samochód użytkowy IVECO?

W pełni dostosowany do Twoich potrzeb pojazd IVECO poleca się w 5 łatwych krokach!

Zaprojektowanie Twojego samochodu użytkowego nigdy nie było tak proste!

 

Czy już wiesz, czego oczekujesz od swojego samochodu? Czy ma to być wywrotka, chłodnia, czy może wytrzymały pojazd z żurawiem o ponadprzeciętnym zasięgu?

Przedstawiamy szybki proces, w którym stworzysz swojego wymarzonego partnera w biznesie marki IVECO!

           

Możesz to zrobić już w 5 krokach!

1. Zostaw nam swoje dane (wypełnij formularz) – nasz certyfikowany Specjalista skontaktuje się z Tobą i uważnie wysłucha, jakiego pojazdu potrzebujesz. Doradzi, podpowie, a może zaskoczy Cię rozwiązaniem, które do tej pory nie przyszło Tobie do głowy?

 

2. W ciągu 24 h otrzymasz skrojoną  według Twoich wymagań ofertę! W jednej wersji, dwóch, trzech? Nie ma problemu! Jesteśmy tu, aby wyjść naprzeciw twoim oczekiwaniom i wspólnie znaleźć rozwiązanie idealne!

 

3. Przyjedź do naszego salonu (jeśli nie masz czasu – my przyjedziemy do Ciebie!), aby omówić szczegóły i podpisać umowę.  Zaoferujemy korzystne warunki leasingowe, lub dopasujemy się do preferowanego przez Ciebie sposobu płatności. Doprecyzujemy każdy punkt, podpowiemy, na co zwracać szczególną uwagę. Pamiętaj – o pojazdach IVECO wiemy wszystko - możesz na nas polegać!

 

4. Produkcja pojazdu rusza pełną parą! Zamawiamy podwozie, nadwozie i doposażenie, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Ten proces wymaga chwili cierpliwości, aby każdy detal pasował idealnie, a Twój samochód użytkowy olśniewał doskonałością! Jesteśmy w stałym kontakcie z firmami zabudowującymi (które muszą spełniać szereg wymogów, abyśmy im zaufali)!

 

5. Nasz Specjalista zaprasza Cię po odbiór samochodu – wyjeżdżasz od nas swoim nowym IVECO! Nigdy nie mówimy „do widzenia”! Zadbamy o Twój samochód w naszym Autoryzowanym Serwisie – podpowiemy jak utrzymywać Twojego IVECO w doskonałej formie zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i wiele lat później!

 

 

Do zobaczenia!

 

Zespół IVECO TNC

 

żuraw IVECO DAILY    wywrotka iveco daily

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.