KARIERA

Strona główna / KARIERA

Kariera w IVECO

​Praca w Iveco to wspaniała szansa dla tych wszystkich, którzy chcą pracować w branży transportowej. 

​Dzięki obecności na globalnym rynku oraz szerokiej gamie lekkich, średnich i ciężkich samochodów dostawczych do zastosowań drogowych i terenowych spółka ma wyjątkową pozycję w Europie, a także jest światowym liderem w sektorze motoryzacyjnym.

Iveco produkuje również pojazdy samochodowe do transportu pasażerów oraz pojazdy specjalne stosowane w celach obrony wojskowej i obrony cywilnej. Ponadto odgrywa wiodącą rolę w produkcji sprzętu przeciwpożarowego. 

W ostatnich latach Iveco koncentruje się na usługach dla branży transportowej, aby oferować pełny pakiet produktów spełniających potrzeby klientów. 

Iveco oferuje interesujące możliwości zarówno dla osób wchodzących na rynek pracy, jak i dla osób z dużym doświadczeniem zawodowym.

Aktualne oferty pracy:

Mistrz - Mechanik Samochodów Ciężarowych i Dostawczych

Mechanik samochodów ciężarowych i dostawczych
Jeśli szukasz pracy w Gdańsku, ważna jest dla Ciebie stabilność zatrudnienia, chcesz się rozwijać i pracować w przyjaznej atmosferze:


 APLIKUJ!


Czekamy na Ciebie!ODDZIAŁ LUBICZMagazynierDoradca SerwisowyMistrz - Mechanik Samochodów Ciężarowych i DostawczychSekretarka Salonu


Jeśli szukasz pracy w okolicy Torunia, ważna jest dla Ciebie stabilność zatrudnienia, chcesz się rozwijać i pracować w przyjaznej atmosferze:


 APLIKUJ!


Czekamy na Ciebie!Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TRUCK NORD CENTER SP. Z O.O. ul. Dworcowa 50B , 09-200 Sierpc . Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wybrane stanowisko. Podaje Pan/Pani swoje dane dobrowolnie jednocześnie godząc się na ich przetwarzanie. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.